logo leaf leaf leaf
V spolupráci s Kampaňou za pravdu nielen v medicíne - www.vedomec.com
Kategória
Články a oznamy
Anketa
Ako užitočné sú pre vás stránky www.vedomec.com a www.damianvit.sk?
Hlasovalo 15064 ľudí

Konzultácie

Poradenstvo úspešne poskytujeme už od roku 2007, odkedy sme prijali vyše 15 tisíc emailov. Robíme tak na základe zozbieraných poznatkov z mnohých zdrojov, najmä však z dostupnej literatúry v oblasti výživovej medicíny, podloženej akademickámi referenciami. Hlavnou motiváciou poradenstva je od samého začiatku veľmi pozitívna odozva tých, ktorí aspoň vo väčšej miere naše odporúčania dodržiavali. Aj keď si uvedomujeme, že úspech v uzdravovaní je v rukách každého jednotlivca, tešíme sa a sme hrdí na to, že sa vďaka naším informáciám a radám mnohým z vás podarilo vyliečiť z chorôb, ktoré ortodoxná medicína deklaruje ako nevyliečiteľné. Medzi ne patria artritída, skleróza multiplex (vďaka kombinácii protokolu profesora Georga Jelineka a iných protokolov), svalová dystrofia, gastroenterologické ochorenia, astma a iné. Veľmi pozitívne skúsenosti máme s depresiou, kožnými ochoreniami a detskými zápalovými ochoreniami. Ženy oceňujú pomoc a informácie ohladom ženských problemov a rád pred a počas tehtenstva a kojenia.

 

Tešíme sa z každého jedného emailu, v ktorom opisujete svoje úspechy. Najviac sa však tešíme, keď nám napíšete že naše informácie pomohli vyliečiť a zlepšiť zdravie detí, ktoré kvôli prístupu farmaceuticko-zdravotnej starostlivosti trpeli opakovanými infekciami, alergiami a pod. Verte, nie je nič krajšie ako čítať email od mamičky (občas od otecka), ktorá ďakuje za pomoc pri liečbe dieťaťa.

 

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém a neviete, ako si s ním poradiť, neváhajte nám napísať pomocou formulára nižšie. Po pozornom preštudovaní problému vám bude zaslaný/navrhnutý štandardný, avšak na konkrétny problém upravený výživový liečebný protokol. Potom je už len na vás, či ho realizujete, alebo nie.

 

V prípade, že ide o jednoduchý/bežný problém, odpovieme vám v krátkosti s tým, že po uskutočnení nami navrhovaných krokov problém môžeme o nejaký čas znovu prehodnotiť, čo sa týka najmä situácie, keď sa stav sa stav nezlepšil podľa očakávania.

 

V prípade, že je váš problém komplexný a vyžaduje si viac podrobnejších informácii, emailom vás požiadame vyplniť podrobnejší formulár, na základe ktorého vám následne poskytneme informácie o tom, ako by ste mali postupovať.

 

Radi by sme upozornili, že sme dlhodobo vyťažení a môžeme vám odpovedať až o niekoľko dní. V prípade, že vám neodpovieme do 14 dní, napíšte nám na damiansk[zavináč]hotmail.co.uk.

 

Konzultácie sú zatiaľ bezplatné a budú bezplatné dovtedy, pokiaľ to budeme môcť uniesť. Ak ste naše informácie a zaslaný protokol využili a pomohli vám a chceli by ste sa o tom podeliť s inými vo forme článku na stránke www.vedomec.com, napíšte nám. V opačnom prípade a bez vášho súhlasu žiadne informácie nezverejňujeme.

 

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás pomocou formulára v sekcii „Kontakt“.

Konzultácie

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]